Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Car - Moje SPZ

BIG Bobby Car - Moje SPZ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

199 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161193

BIG Bobby Car - Moje SPZ
SPZ nemůže chybět na žádnÚm vozidle. HrdÝ majitelÚ od 12 měsÝců a jejich rodiče mohou navrhnout svou vlastnÝ poznávacÝ značku.

V sete je plastová deska s průhlednřm ochrannřm krytem kterř se snadno připevnÝ na přednÝ nebo zadnÝ tažnÚ zařÝzenÝ všech BIG-Bobby-modelů CLASSIC NEW. Kromě toho jsou tam různá pÝsmena, čÝsla a legračnÝ symboly. NĚMECKÁ VERZE ! Fantazii se již nekladou žádnÚ meze.

DalšÝ možnostÝ se dajÝ najÝt na internetu. Tady jsou velkÚ možnosti vřběru. Snadno srozumitelnř popis kroků.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800056486
• Obsah dodávky: 1 SPZ s vÝkem, 3 sady nálepek, 1 BIG-BOBBY-CAR-licence, 1 podrobnř návod online konfigurátor
• Rozměry: 10 x 3 x 7,5 cm
• Věk: od 12 měsÝců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car - Moje SPZ
199 Kč