❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG Bobby Car Walker PRISLUSENSTVI

BIG Bobby Car Walker PRISLUSENSTVI

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

521 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161192

BIG Bobby Car Walker PRISLUSENSTVI
Po celém světě dělají produkty serie BIG-Bobby-Car dětem radost. Bobby Car Walker byl koncipován jako pomocník při chůzi, aby dítě trénovalo nohy a zároveň aby svým tvarem podporovalo zdravý vývoj kyčlí.

BIG-Bobby-Car Walker je určen pro děti od 12 měsíců jako pomocník při prvních krůčcích.

2-in-1 chodítko BIG se snadno připevní na zadní části přívěsu BIG-Bobby-Car. Široký povrch rukojeti pomáhá dětem při při odrážení a při prvních krůčcích. Výška rukojeti je 40 cm.

Díky propracovanému tvaru děti jsou děti bezpečně chráněny proti převrácení vozidla. Současně je opěradlo BIG-Bobby-Car Walker vhodný jako opěradlo pro BIG-Bobby-Car

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056445
• 2-v-1: Chodítko s ochrannou funkcí proti převrácení s opěradlem.
• Výška rukojeti 40 cm.
• Kompatibilní se všemi BIG-BOBBY-CAR CLASSIC + NEW
• Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car Walker PRISLUSENSTVI
521 Kč