Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Car - zvukový volant

BIG Bobby Car - zvukový volant

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 599 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140506

BIG Bobby Car - zvukový volant
Tento volant se zvuky je ideální doplněk pro malé řidiče. Různá tlačítka se zvuky závodění. Volant se vzhledově podob závodnímu volantu vozů. Rychle ještě dotankovat a vydej se na závodní cestu. S Plus-tlačítkem vpravo můžeš přehodit na chod nahoru, levým tlačítkem zase dolu. Další prvky uslyší malý závodník při zmáknutí dalších tématických tlačítek. Známe zvuky ze světa závodění. Závodní pruh není volný? To nevadí ozve se Car siréna. Perfektní výbava pro skvělý závod a v cíli potlesk od fanoušků. Na volantu je také tlačítko s potleskem.


Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800056487
• Rozměry: 21 x 13,5 x 21 cm
• Baterie 3 x 1,5 V AAA, LR3 jsou součástí balení
• Věkové doporučení: Od 1 roku

Upozornění!
Po namontování volantu používejte Bobby auto jen doma, aby se zvukový modul nenamočil.

BIG volant pasuje na všechny BIG-Bobby-Car (nové i klasické) od roku výroby 2010 Pro starší modely vyhledejte příslušný typ volantu.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car - zvukový volant
MOC¹ 599 Kč
550 Kč