Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Helma

BIG Bobby Helma

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

349 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A006502

BIG Bobby Helma
Big Bobby Helma
Číslo výrobku: 800056912

K opatrnosti a bezpečnosti malého BIG-BOBBY-Auto řidiče doporučujeme helmu. Při nebezpečných výpravách s BIG-BOBBY-AUTO-Designem je vhodné mít helmu, kter utlumí pád a tím i poranění hlavy.

Díky lehkému ovládání se dá helma nastavit, dle velikosti hlavy. Pro bezpečnost slouží podbradní pásek. Helma splnuje relevantní předpisy a tak se může použít při jízdě na kole, skateboardu, či kolečkových bruslích.

Vhodné pro děti s obvodem hlavy 48 - 54 cm

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 27 x 21 x 14 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Helma
349 Kč