Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Bobby Tříkolka , černo-zelená 56815
Momentálně vyprodáno

BIG Bobby Tříkolka , černo-zelená 56815

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
785 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067137

BIG Bobby Tříkolka , černo-zelená 56815
Bobby- Tříkolka , černo-zelená
Číslo výrobku: 56815

Moderní, dynamický design, nejlepší poloha pro zatáčení - tím se vyznačuje nové odrážedlo BIG BIKE. Velmi kvalitní, odolné a výkonné odrážedlo pro děti od 1,5 roku. Během zábavných jízd po cestách, doma nebo zahradě trénuje malý cyklista zábavnou formou svůj smysl pro rovnováhu .

Doporučený věk: od 1,5 roku
Rozměr: 58 x 37 x 37 cm
Nopsnost: 25 kg

Příslušenství

Cena
284 Kč
Cena
525 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.