Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG CLAAS Šlapací traktor + přívěs

BIG CLAAS Šlapací traktor + přívěs

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

2.999 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A050243

BIG CLAAS Šlapací traktor + přívěs
BIG CLAAS Šlapací traktor + přívěs
Číslo výrobku: 800056553

BIG-JIMMY-LOADER - šlapací traktor s přívěsem a nakládací lopatou pro všechny malé farmáře od 3 let.Sedátko se dá jednoduše polohovat bez nářadí do 3 výškově nastavitelných poloh.Nakládací lopata má nosnost 3 kg a dá se s ní jednoduše pohybovat nahoru, dolů, vpřed, vzad. Tento robusní traktor je opatřen velice kvalitním řetězem Ackermann.Přívěs je dostatečně velký k převážení potřebného materiálu.

• Rozměr: 169 x 46 x 54 cm
• Nosnost traktoru: ca. 50 kg
• Nosnost přívěsu: ca. 25 kg
• Lžíci možno naložit do 3 kg
•Pozor! Nevhodné pro děti mladších 3 let!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG CLAAS Šlapací traktor + přívěs
2.999 Kč