Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Classic-Bike

BIG Classic-Bike

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.029 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097810

BIG Classic-Bike
New Classic-Bike
ŰÝslo vřrobku: 800056331

BIG Classic-Bike je skvělÚ odrážedlo pro malÚ motorkáře od 18 měsÝců. Dětská motorka v kombinaci modrÚ, černÚ a šedÚ barvy se skvělřmi disky je nejen vřbornÚ odrážedlo. PřesvědčÝ i jinou vřbavou.

DÝky širokřm, ergonomickřm držátkům mohou děti bezpečně řÝdit. NavÝc jsou chráněna před nárazem, takže ochránÝ malÚ ruce před zraněnÝm. Hluboce posazenÚ sedadlo se postará o optimálnÝ udrženÝ i při rychlřch jÝzdách a dobrou pozici při jÝzdě. OmezenÝ řÝzenÝ zabránÝ přÝliš silnÚmu zatočenÝ a převrácenÝ se. DÝky dvěma širokřm kolům s modernÝmi disky z umělÚ hmoty je garantována stabilita.

Děti trÚnujÝ při jÝzdě rovnováhu a koordinaci.

BIG-Classic-Bike se vyrábÝ v Německu v osvědčenÚ BIG kvalitě.

Podrobnosti:
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 1.5 roku
• Rozměry: 67 x 31 x 46 cm
• Nosnost: 25 kg

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Classic-Bike
1.029 Kč