Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Dopravní značky Traffic-Signs

BIG Dopravní značky Traffic-Signs

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 509 Kč
440 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 69 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097701

BIG Dopravní značky Traffic-Signs
Dopravní značky
Űíslo výrobku: 800001199

Díky těmto skvělým dopravním značkám se děti od 3 let hrou učí prvnímu chování v silničním provozu. Značky odpovídají velkým originálům a ukazují po obou stranách různé dopravní symboly. Sada BIG-Traffic-Signs obsahuje značky zastavení, nebezpečného místa, protisměrné dopravy, parkování a přechodu pro chodce. Značky se dají snadno a rychle namontovat. Šorok stojná noha zajistí stabilitu značky.

Děti se totiž učí nebezpečí silničního provozu příliš pozdě nebo vůbec. Proto je důležité je jakožto účastníky provozu včas učit pravidlům silniční dopravy.

Pochopitelně jsou značky BIG vyrobeny v osvědčené BIG kvalitě v Německu.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: Od 3 let.
• Rozměry: 27 x 12 x 69 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Dopravní značky Traffic-Signs
MOC¹ 509 Kč
440 Kč