Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Happy odrážedlo
Momentálně vyprodáno

BIG Happy odrážedlo

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 599 Kč
535 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 64 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161184

BIG Happy odrážedlo
S BIG-happy je obrovské potěšení z jízdy! Vozidlo známé značky BIG má legrační obličej a je vhodný pro děti od 12 měsíců. Výrobek je vyroben z kvalitního plastu v Německu.

BIG-Happy je vybaven ergonomickým sedadlem s opěradlem, volantem, klaksonem a čtyřmi širokými koly. BIG-Happy je velmi lehký, snadno ovládatelný. Nízká výška sedáku umožňuje dětem snadné nasedání a sesedání. Pod sedadlem je prostor pro malé poklady. Kromě toho má vozidlo ješte jednu přihrádku na přední straně.

Pokud se dítě unaví, může být na přední straně namontované tažné lano, např. BIG- Bobby-Car tažné lano. Na zadní straně může být připojen BIG-Bobby-Caddy přívěs. Obě položky z rozsáhlé sbírky příslušenství BIG-nejsou součástí dodávky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800055312
• Odklopné sedátko a čelní klapka se skrytým úložným prostorem
• Volant s klaksonem
• Stabilní nebarvící kolečka
• Rozměry: 58 x 23 x 33 cm
• Věk: od 1 roku

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.