Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Happy odrážedlo

BIG Happy odrážedlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

599 Kč
527 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 72 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161184

BIG Happy odrážedlo
S BIG-happy je obrovskÚ potěšenÝ z jÝzdy! Vozidlo známÚ značky BIG má legračnÝ obličej a je vhodnř pro děti od 12 měsÝců. Vřrobek je vyroben z kvalitnÝho plastu v Německu.

BIG-Happy je vybaven ergonomickřm sedadlem s opěradlem, volantem, klaksonem a čtyřmi širokřmi koly. BIG-Happy je velmi lehkř, snadno ovládatelnř. NÝzká vřška sedáku umožnuje dětem snadnÚ nasedánÝ a sesedánÝ. Pod sedadlem je prostor pro malÚ poklady. Kromě toho má vozidlo ješte jednu přihrádku na přednÝ straně.

Pokud se dÝtě unavÝ, může břt na přednÝ straně namontovanÚ tažnÚ lano, např. BIG- Bobby-Car tažnÚ lano. Na zadnÝ straně může břt připojen BIG-Bobby-Caddy přÝvěs. Obě položky z rozsáhlÚ sbÝrky přÝslušenstvÝ BIG-nejsou součástÝ dodávky.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800055312
• OdklopnÚ sedátko a čelnÝ klapka se skrytřm úložnřm prostorem
• Volant s klaksonem
• StabilnÝ nebarvÝcÝ kolečka
• Rozměry: 58 x 23 x 33 cm
• Věk: od 1 roku

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do 12 měsÝců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Happy odrážedlo
599 Kč
527 Kč