BIG JIM - Loader + Trailer

BIG JIM - Loader + Trailer

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

2.770 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A169427

BIG JIM - Loader + Trailer
Skvělý, kvalitní, dětský traktor BIG-JIM disponuje spousty extra prvky. Nabírací lžíce je pohyblivá, lze sklápět a zacvaknout (je možné ji naložit až 3 kg) a lze ji vyklopit. Tento robustní traktor je opatřen velice kvalitním řetězem. řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit. Je tedy možné jezdit s ním i v různém terénu. Sedátko se dá jednoduše polohovat bez nářadí do 3 nastavitelných poloh. Snadné řízení, díky malému poloměru otáčení. Robustní přívěs disponuje velkým nákladním prostorem.

Jasně, to - co děti inspiruje, je svět velkých. Proto nabízí BIG-Jim s přívěsem a naběrací lžící spousty možností hraní. Realistické funkce nenechávají žádná přání nesplněna. Tento dětský traktor je vhodný pro děti od 3 let a řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami. U starších dětí je možná jízda i na nerovnoměrných terénech. Pokud řetěz nesedí perfektně, pomocí mála ho stačí dotáhnout a může se jezdit dál. Kvalitní, prémiový, řídící systém umožňuje snadné ovládání BIG-Jim. Pohodlí při jízdě a bezpečnost sedátka se zádovou opěrkou, které lze nastavit do 3 pozic a nastavit tak výšce dítěte. Přední a zadní tažné zařízení a zadní kola jsou chráněna, což je jen doplněk kvalitní výbavy.

Skvělé je snadná obsluha - mnohostranná, pohyblivá lžíce s možností naložení až 3 kg. Lžíce lze posunovat nahoru, dolů, lze ji vyklopit. V přívěsu BIG se najde dostatek místa pro všechny potřebné věci. Traktor má navíc přívěs, do kterého lze naložit náklad o hmotnosti 25 kg. Prívěs lze odháknout.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 102 x 52 x 47 cm
  • Nosnost traktoru: ca 50 kg
  • Nosnost přívěsu: ca 25 kg
  • Jiné: Nosnost lžíce 3 kg
  • Věk: od 3 let
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG JIM - Loader + Trailer
2.770 Kč