Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Mušle na pÝsek/vodu - modrá

BIG Mušle na pÝsek/vodu - modrá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 508 Kč
469 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A078557

BIG Mušle na pÝsek/vodu - modrá
Mušle na pÝsek/vodu
ŰÝslo vřrobku: 800007711

Mušle na pÝsek/vodu je pÝskoviště a bazÚnek v jednom.

DvoudÝlná sada z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty splnuje přánÝ malřch milovnÝků slunce. Každá se dvou velkřch půlek mušle se dá snadno naplnit pÝskem nebo vodou a skřtá mnoho mÝsta pro nekonečnou zábavu.

DÝky tomu se každá zahrada přeměnÝ v mÝsto dovolenÚ. Pro zazimovánÝ nebo přenesenÝ se dá dvoudÝlná mušle snadno očistit a skladně složit k sobě.

Podrobnosti:
• Skládá se ze dvou oddělenřch nádob pro pÝsek a vodu
• VěkovÚ doporučenÝ: od 3 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Mušle na pÝsek/vodu - modrá
MOC¹ 508 Kč
469 Kč