Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
❄ Na dětský pokoj a hračky ❄
Na dětský pokoj a hračky
Kód kupónu
2SZKZ5220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG New Bobby Car s tichými kolečky

BIG New Bobby Car s tichými kolečky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG New Bobby Car RB3
  • BIG New Bobby Car s tichými kolečky, modré

1.259 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A006507

BIG New Bobby Car s tichými kolečky
NOV Bobby Auto
Číslo výrobku: 800056200

BIG-NEW-BOBBY-AUTO představuje BIG novou revoluci odstrkovadel: Nezaměnitelný design a jedinečná karoserie autíček 21. století. Je vylepšeno o spoustu maličkostí.

Nové odrážedlo BIG-NEW-BOBBY-CAR je sériově vyráběné s bezpečnostním, širokým volantem a velmi kvalitními, tichými pneumatikami, které se postarají o to, že auto jede dobře po ulicích a doma je nehlučné. Za tachometrem se schovává skrytá přihrádka pro uschování drobností. Inovativní ráfky a kryty kola i moderní písmo završují design.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 57 x 30 x 39 cm
• Nosnost: 50 kg

Příslušenství

Cena
559 Kč
Cena
245 Kč
Cena
221 Kč
Cena
225 Kč
Cena
650 Kč
Cena
106 Kč
Cena
101 Kč
Cena
245 Kč
Cena
225 Kč
Cena
511 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG New Bobby Car s tichými kolečky
1.259 Kč