Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG New Bobby Car s tichými kolečky, modré

BIG New Bobby Car s tichými kolečky, modré

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG New Bobby Car s tichými kolečky
  • BIG New Bobby Car RB3

MOC¹ 1.417 Kč
1.310 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145715

BIG New Bobby Car s tichými kolečky, modré
BIG-NEW-BOBBY-AUTO představuje BIG novou revoluci odstrkovadel: Nezaměnitelný design a jedinečná karoserie autíček 21. století. Je vylepšeno o spoustu maličkostí. U tohoto odstrkovadla byl kladen důraz na zlepšení klasického tvaru, pro pohodlné odstrkování pro různé velikosti dětí.

Nové odrážedlo BIG-NEW-BOBBY-CAR je sériově vyráběné s bezpečnostním, širokým volantem a velmi kvalitními, tichými pneumatikami, které se postarají o to, že auto jede dobře po ulicích a doma je nehlučné. Pod tachometrem se schovává navíc tajná přihrádka pro schování malých pokladů. Inovativní ráfky a moderní zaoblený tvar designu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056201
• Věkové doporučení: Od 1 roku
• Rozměry: 57 x 30 x 39 cm
• Nosnost: 50 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG New Bobby Car s tichými kolečky, modré
MOC¹ 1.417 Kč
1.310 Kč