Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Niagara vodní dráha

BIG Niagara vodní dráha

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG Waterplay - Zábavní park
  • BIG Waterplay - Valencia
  • BIG Waterplay - Rotterdam

1.420 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A020934

BIG Niagara vodní dráha
Niagara vodní dráha
Číslo výrobku: 800055100

V této sadě BIG- Niagara vodní dráha je spousta možností. Systém kanálů WATERPLAY v sobě spojuje poučnou hru a radost z nejoblíbenějšího elementu ze hraní VODU. Kolo hýbe vodou a pomocí proudu se pohání čluny. Hrací systém je rychle sestaven.

Velká vodní sada se zdymadly a spádovitým kanálem. Skvělá zábava at jste doma nebo venku. Pomocí vodního mlýnku a přepážek děti určují směr toku vody, kudy a kam lodě poplují. Funkční zdymadlo s přečerpáváním vody.

Perfektně těsnící díly lze snadno napojovat a umožnují další rozšíření.

• Doporučený věk dítěte: Od 3 let
Rozměr: 130 x 90 x 22 cm

Příslušenství

Cena
155 Kč
Cena
160 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Niagara vodní dráha
1.420 Kč