Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Niagara vodnÝ dráha

BIG Niagara vodnÝ dráha

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • BIG Waterplay - Valencia
  • BIG Waterplay - ZábavnÝ park
  • BIG Waterplay - Rotterdam

1.420 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A020934

BIG Niagara vodnÝ dráha
Niagara vodnÝ dráha
ČÝslo vřrobku: 800055100

V tÚto sadě BIG- Niagara vodnÝ dráha je spousta možnostÝ. SystÚm kanálů WATERPLAY v sobě spojuje poučnou hru a radost z nejoblÝbenějšÝho elementu ze hranÝ VODU. Kolo hřbe vodou a pomocÝ proudu se pohánÝ čluny. HracÝ systÚm je rychle sestaven.

Velká vodnÝ sada se zdymadly a spádovitřm kanálem. Skvělá zábava at jste doma nebo venku. PomocÝ vodnÝho mlřnku a přepážek děti určujÝ směr toku vody, kudy a kam lodě poplujÝ. FunkčnÝ zdymadlo s přečerpávánÝm vody.

Perfektně těsnÝcÝ dÝly lze snadno napojovat a umožnujÝ dalšÝ rozšÝřenÝ.

• Doporučenř věk dÝtěte: Od 3 let
Rozměr: 130 x 90 x 22 cm

Příslušenství

Cena
155 Kč
Cena
160 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Niagara vodnÝ dráha
1.420 Kč