Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Nové Bobby Auto Fulda s pogumovanými kolečky a nárazníkem

BIG Nové Bobby Auto Fulda s pogumovanými kolečky a nárazníkem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BIG New Bobby Car s tichými kolečky

MOC¹ 1.577 Kč
1.460 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A021936

BIG Nové Bobby Auto Fulda s pogumovanými kolečky a nárazníkem
Nové Bobby Auto "Fulda"
Číslo výrobku: 800056178

Klasika v novém outfitu, s mnoha novinkami. Díky robustní konstrukci s nízkým těžištěm a ergonomicky tvarovaným prostorem pro nohy dosahuje dobré přilnavosti i při rychlé jízdě. Standardní integrované nápravy řízení dovolují malý poloměr otáčení, díky čemuž nemůže dítě při rychlé jízdě prudce strhnout volant. Nové autíčko FULDA okouzlí děti jedinečným černočerveným designem s bezkonkurenčními samolepkami FULDA a závodním volantem. Autíčko FULDA je vybaveno novými ultra výkonnými pneumatikami s červenými ráfky. Pneumatiky vypadají nejen sportovně, ale zajišťují i kvalitní jízdu. Jsou vyrobeny z kaučukové směsi a jsou neuvěřitelně tiché. Pro ochranu nábytku je autíčko vybaveno čelním měkkým odnímatelným nárazníkem.

• Rozměr: 58 x 29 x 38 cm
• Barva: černá
• Od 12 měsíců

Příslušenství

Cena
455 Kč
Cena
225 Kč
Cena
245 Kč
Cena
139 Kč
Cena
650 Kč
Cena
245 Kč
Cena
525 Kč
Cena
102 Kč
Cena
425 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Nové Bobby Auto Fulda s pogumovanými kolečky a nárazníkem
MOC¹ 1.577 Kč
1.460 Kč