Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Peppa pig - Zábavný park

BIG Peppa pig - Zábavný park

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.599 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145223

BIG Peppa pig - Zábavný park
Každý výle do zábavného parku je pro Peppu a George zážitkem. Společně s tatínkem a maminkou jezdí na kolotoči nebo skluzavce. To je legrace! Potom si můžeš koupit u stánku zmrzlinu, nebo sladkosti.

Sada BIG PlayBIG Peppa Pig - Zábavný park obsahuje 126 dílků a je vhodná pro děti od 18 měsíce do 5 let. Dle plánku je možné postavit barevný, zábavný park - v něm najdeš kolotoč se čtyřmi gongolemi, skluzavku se schůdkami, vyhlídkovou věž a stánek s dobrůtkami. Najdeš tu i figurku Peppy, George, tatínka a maminky. Díky barevnému designu a veselým příběhům milují malé děti tuto TV série prasátko Peppa na celém světě.

PlayBIG Bloxx jsou vyrobeny z kvalitní umělé hmoty a lze je kombinovat s dalšími kostkami. Se stavební sérií PlayBIG Bloxx Peppa nabízí BIG, výrobce známých BIG-Bobby-Car, velké stavební možnosti s prasátkem Peppinou. Sada je vyrobena dle předlohy a umožnuje dětem napínavé hraní oblíbených scének.

Perfektní stavebnice pro malé stavební mistry!

Je možné si rozšířit PlayBIG BLOXX o další sady a užít si tak větší možnosti hraní. Pokud jsou kostky špinavé, je možné je vyprat - jemné praní, 40° stupnů.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800057080
• Rozměr v cm:
• Věkové doporučení: Od 1,5 roku do 5 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Peppa pig - Zábavný park
1.599 Kč