Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG PlayBig BLOXX BBC - policejní stanice

BIG PlayBig BLOXX BBC - policejní stanice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 221 Kč
213 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A081120

BIG PlayBig BLOXX BBC - policejní stanice
BBC - policejní stanice
Űíslo výrobku: 57051

Přátelský policista Scotty se postará o bezpečnost na ulicích v Big City. Se svou stanicí kontroluje, zda všechny autíčka dodržují na silnicích v Big City tu správnou rychlost, aby se nic nestalo. Sada obsahuje 10 dílů a je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Součástí balení je policejní auto Scotty a jeho stanice se semaforem a dvěmi zátarasy. Play BIG BLOXX stavící sady lze mezi sebou kombinovat.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: Od 18 měsíců do 5 let.
• Velmi kvalitní kostky se dají - pokud nejsou polepené - dát do látkového pytlíčku a vyprat na jemné prádlo na 40 °.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG PlayBig BLOXX BBC - policejní stanice
MOC¹ 221 Kč
213 Kč