BIG Power Stavební stroj nakladač 47 cm

BIG Power Stavební stroj nakladač 47 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

525 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A022123

BIG Power Stavební stroj nakladač 47 cm
Power Worker Nakladač
Číslo výrobku: 800056837

Malí stavitelé od 2 let mají nové oblíbené auto Nový nakladač od BIG s velkou bagrovou lopatou a objemem nákladu 0,5 litry. Díky robustnímu nakladači se vyberou všechny staveniště v okolí.

Design nového nakladače odpovídá moderním stavebním strojům. A co se týče ergonomie, nadchne nové auto specielní autonomií pro malé dětské ruce, takže dítě auto snadno posunují, převážejí nebo mohou lopatu naklánět. Výborné jsou odolné, měkké pneumatiky, kterými jsou sériově vybaveny všechny stroje BIG POWER WORKER.

• Věkové doporučení: Od 2 let.
• Rozměry: 47 x 20 x 23 cm

Příslušenství

Cena
459 Kč
Cena
469 Kč
Cena
765 Kč
Cena
490 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Stavební stroj nakladač 47 cm
525 Kč