Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power StavebnÝ stroj nakladač 47 cm

BIG Power StavebnÝ stroj nakladač 47 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 508 Kč
488 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A022123

BIG Power StavebnÝ stroj nakladač 47 cm
Power Worker Nakladač
ŰÝslo vřrobku: 800056837

MalÝ stavitelÚ od 2 let majÝ novÚ oblÝbenÚ auto Novř nakladač od BIG s velkou bagrovou lopatou a objemem nákladu 0,5 litry. DÝky robustnÝmu nakladači se vyberou všechny staveniště v okolÝ.

Design novÚho nakladače odpovÝdá modernÝm stavebnÝm strojům. A co se třče ergonomie, nadchne novÚ auto specielnÝ autonomiÝ pro malÚ dětskÚ ruce, takže dÝtě auto snadno posunujÝ, převážejÝ nebo mohou lopatu naklánět. VřbornÚ jsou odolnÚ, měkkÚ pneumatiky, kterřmi jsou sÚriově vybaveny všechny stroje BIG POWER WORKER.

• VěkovÚ doporučenÝ: Od 2 let.
• Rozměry: 47 x 20 x 23 cm

Příslušenství

Cena
748 Kč
Cena
488 Kč
Cena
489 Kč
Cena
529 Kč
Cena
480 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power StavebnÝ stroj nakladač 47 cm
MOC¹ 508 Kč
488 Kč