Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power Worker - Kontejnerové vozidlo

BIG Power Worker - Kontejnerové vozidlo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

565 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128352

BIG Power Worker - Kontejnerové vozidlo
Jestli na svatbě potřebují stavební materiál, nebo nebo potřebují odvést suť - je tu BIG-Power-Worker náklaďák, který je vhodný pro děti od 2 let.

Vozidlo pochází z domu BIG, světoznámého výrobce aut BIG-Bobby-Car, disponuje sklápěcí funkcí a velkou nákladní plochou. Tak můžeš kontejnery snadno složit, naplnit a vyprázdnit. Nové transportní vozidlo z BIG-Power-Worker série disponuje 4 velkými koly z jemného materiálu, aby nezanechávalo pruhy na podlaze. Vozidlo se hodí na doma i na ven. Díky kvalitnímu materiálu lze vozidlo po hraní na písku omýt pod proudem tekoucí vody. Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800055817• Věkové doporučení: Od 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker - Kontejnerové vozidlo
565 Kč