Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power Worker Mini Sklápěčka

BIG Power Worker Mini Sklápěčka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 277 Kč
221 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133102

BIG Power Worker Mini Sklápěčka
IdeálnÝ pro malÚ stavitele nebo jako doplněk pro silnÚ originály. Mini vozidla jsou ze sÚrie BIG-Power-Worker a jsou vhodnÚ pro děti od 2 let. BIG-Power-Worker mini vozidla jsou menšÝ než originály, ale jsou přesnÚ jako jejich předlohy - vozidla na stavbách v reálu. S BIG-Power-Worker mini nebude nikde nuda, protože se vejdou do každÚ tašky a dÝky měkkřm kolům si mohou malÝ stavitelÚ všude hrát. Tak se proměnÝ snadno rodinnÚ domy ve stavby a jezdÝcÝ plochu.

Do sklápěčky si můžeš naložit věci a převÚst je. Třeba pÝsek, kameny nebo dalšÝ stavebnÝ materiály. Design je přizpůsoben malřm dětskřm rukám, aby ho mohly snadno posunovat, převážet a vyprazdnovat náklad. SkvělÚ jsou odolnÚ pneumatiky z měkkÚho materiálu, se kerřmi jsou sÚriově vybaveny všechny vřrobky BIG-Power-Worker. Snadno se čistÝ, nezanechávajÝ žádnÚ pruhy a jsou vhodnÚ pro každř dětskř pokojÝček.

PerfektnÝ doplněk do tvÚ sbÝrky modelů BIG-Power-Worker sÚrie: BIG-Power-Worker bagr a BIG-Power-Worker nakladač s pohyblivou lžÝcÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800055801
• Rozměry: 16 x 10 x 12 cm
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker Mini Sklápěčka
MOC¹ 277 Kč
221 Kč