Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power-Worker Nakladač Zansibar

BIG Power-Worker Nakladač Zansibar

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 572 Kč
545 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161234

BIG Power-Worker Nakladač Zansibar
BIG Power-Worker Nakladač je ideálny pro děti od 2 let. Se svým dizajnem unáší děti rychle do vzdálených světů fantazie k pirátům.

Díky velké lopatě BIG Power Worker nakladač Zanzibar hravě nakládá a vykládá různý materiál. Design je přizpůsoben malým dětským rukám, aby ho mohly snadno posunovat, převážet a vyprazdnovat náklad.

Odolné, měkké pneumatiky. Nepoškozuji podlahu, nebarví, takže hraní je možné kdekoliv.

Jméno Sansibar připomíná vlny a moře, piráty a dobrodružství a je spojeno s jednou z nejoblíbenějších restaurací v dunách Syltu. Krásná kombinace barev činí, že auto vypadá jinak jako všechny ostatní takové hračky na hřišti. Charakteristickým znakem jsou dvě překřížené šavle - dnešní znak kultovní restaurace.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800055839
• Velice pohyblivé rameno se lžicí.
• Kolečka z měkkého materiálu, nepoškozujíci podlahu.
• snadno ovládatelný pro malé ručičky
• Rozměry: 47 x 20 x 23 cm
• Věk: od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power-Worker Nakladač Zansibar
MOC¹ 572 Kč
545 Kč