Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power-Worker Nakladač Zansibar

BIG Power-Worker Nakladač Zansibar

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 572 Kč
537 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161234

BIG Power-Worker Nakladač Zansibar
BIG Power-Worker Nakladač je ideálny pro děti od 2 let. Se svřm dizajnem unášÝ děti rychle do vzdálenřch světů fantazie k pirátům.

DÝky velkÚ lopatě BIG Power Worker nakladač Zanzibar hravě nakládá a vykládá různř materiál. Design je přizpůsoben malřm dětskřm rukám, aby ho mohly snadno posunovat, převážet a vyprazdnovat náklad.

OdolnÚ, měkkÚ pneumatiky. Nepoškozuji podlahu, nebarvÝ, takže hranÝ je možnÚ kdekoliv.

JmÚno Sansibar připomÝná vlny a moře, piráty a dobrodružstvÝ a je spojeno s jednou z nejoblÝbenějšÝch restauracÝ v dunách Syltu. Krásná kombinace barev činÝ, že auto vypadá jinak jako všechny ostatnÝ takovÚ hračky na hřišti. Charakteristickřm znakem jsou dvě překřÝženÚ šavle - dnešnÝ znak kultovnÝ restaurace.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800055839
• Velice pohyblivÚ rameno se lžicÝ.
• Kolečka z měkkÚho materiálu, nepoškozujÝci podlahu.
• snadno ovládatelnř pro malÚ ručičky
• Rozměry: 47 x 20 x 23 cm
• Věk: od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power-Worker Nakladač Zansibar
MOC¹ 572 Kč
537 Kč