Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power Worker Pick up

BIG Power Worker Pick up

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 555 Kč
501 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 54 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A132203

BIG Power Worker Pick up
S jeho širokřmi koly je to mistr sÚrie BIG-Power-Worker. Pick up umožnuje hranÝ na různřch půdách. Pokud je autÝčko celÚ zapadlÚ, nevadÝ. SoučástÝ jsou plechy pod kola, tak budou kola opět brzy jÝzdy schopná. Samozřejmě toto terÚnnÝ auto disponuje rezervnÝm kanistrem a lopatou na odhazovánÝ pÝsku. Ke snadnÚmu vyloženÝ nákladu lze zadnÝ klapka otevřÝt. BIG-Power-Worker Pick up pocházÝ z domu BIG, vřrobce známÚho BIG-Bobby-Car. Toto autÝčko je vhodnÚ pro děti od 2 let. Jako všechny BIG-Power-Worker jsou kola vyrobena z umělÚ hmoty. NezanechávajÝ tak čmouhy na podlaze. Vozidlo BIG-Power-Worker Pick up se hodÝ na doma i na ven. DÝky kvalitnÝmu materiálu lze vozidlo po hranÝ na pÝsku omřt pod proudem tekoucÝ vody.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800055840
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker Pick up
MOC¹ 555 Kč
501 Kč