Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power Worker Service Nákladák

BIG Power Worker Service Nákladák

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 555 Kč
538 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A132848

BIG Power Worker Service Nákladák
S jeho širokými koly je to mistr série BIG-Power-Worker. Nákladák umožnuje hraní na různých půdách. Pokud je autíčko celé zapadlé, nevadí. Součástí jsou plechy pod kola, tak budou kola opět brzy jízdy schopná. Samozřejmě auto disponuje rezervním kanistrem a lopatou na odhazování písku. Ke snadnému vyložení nákladu lze zadní klapka otevřít. BIG-Power-Worker Service Nákladák pochází z domu BIG, výrobce známého BIG-Bobby-Car. Toto autíčko je vhodné pro děti od 2 let. Jako všechny BIG-Power-Worker jsou kola vyrobena z umělé hmoty. Nezanechávají tak čmouhy na podlaze. BIG-Power-Worker Service Nákladák je vhodný na hraní doma i venku. Díky kvalitnímu materiálu lze vozidlo po hraní na písku omýt pod proudem tekoucí vody.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800055841
• Věkové doporučení: Od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker Service Nákladák
MOC¹ 555 Kč
538 Kč