Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power-Worker servisnÝ jeřáb

BIG Power-Worker servisnÝ jeřáb

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 560 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 61 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161198

BIG Power-Worker servisnÝ jeřáb
Pro stavebnictvÝ, jsou jeřáby nenahraditelnÚ.

Pokud nenÝ k dispozicÝ stacionárnÝ jeřáb, bude stavba pokračovat s autojeřábem. Samozřejmě, že toto důležitÚ vozidlo nesmÝ ve sbÝrce chybět.

BIG Power-Worker servisnÝ jeřáb doplnuje sÚrii BIG-Power-Worker vozidel. BIG-Power-Worker a BIG-Power-Worker Mini jsou speciálně navrženy pro motorickÚ dovednosti dětÝ od dvou let. StabilnÝ konstrukce a lehkÚ ovládánÝ se postarajÝ o dobrou zábavu.

BIG-Power-Worker servisnÝ jeřáb je vybaven pohyblivm ramenem. Jeho plošina se otáčÝ o 360 stupnů. Dostatek mÝsta pro figurky.

Űtyři široká kola jsou vyrobeny z měkčÝho plastu a nezanechajÝ žádnÚ stopy na podlaze. Snadno se čistÝ.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800055818
• PohyblivÚ rameno s plošinou
• pneumatiky z měkkÚho materiálu
• Snadná obsluha pro malÚ ručičky
• Rozměry: 37 x 20 x 27 cm
• Věk: od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power-Worker servisnÝ jeřáb
MOC¹ 560 Kč
499 Kč