Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Power Worker Sklápěčka

BIG Power Worker Sklápěčka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 508 Kč
480 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A022122

BIG Power Worker Sklápěčka
Power Worker Sklápěčka
ČÝslo vřrobku:800056836

Na pÝsek, stavebnÝ kostky nebo jinř stavÝcÝ materiál - s touto novou BIG-POWER-WORKER sklápěčkou lze přepravit spousta věcÝ. NakládacÝ plocha robustnÝ sklápěčky pojme až 1 litr nálože. Skvělá barva, která je vidět na každÚ stavbě.
Ergonomie všech novřch modelů od BIG je zpracovaná ve spolupráci s odbornÝky na vřvoj malřch dětÝ. Všechna autÝčka jsou vyrobeny tak, aby s nimi mohly děti lehce jezdit, transportovat náklady nebo bagrovat. DalšÝ vřhodou těchto hraček je odolnost lehkřch pogumovanřch pneumatik, kterřmi jsou vybavenÚ sÚriově všechny modely silnřch strojů.

• Doporučenř věk: od 2 let
• Rozměr: 33 x 20 x 23 cm

Příslušenství

Cena
488 Kč
Cena
748 Kč
Cena
488 Kč
Cena
529 Kč
Cena
489 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker Sklápěčka
MOC¹ 508 Kč
480 Kč