Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG pÝskoviště Vario   kryt

BIG pÝskoviště Vario kryt

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.772 Kč
1.406 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 366 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161207

BIG pÝskoviště Vario kryt
V několika jednoduchřch krocÝch může břt BIG-Vario pÝskoviště v zahradě sestavenÚ, přičemž nabÝzÝ spoustu mÝsta pro děti staršÝ jednoho roku.

PÝskoviště značky BIG má zajÝmavř tvar, kterř bude poskytovat spoustu zábavy. PÝskoviště má pohodlnÚ postrannÝ lišty k sezenÝ, vřška je cca. 18 cm, a má zaoblenÚ hrany.

PočasÝ odolnř a UV stabilizovanř plast zaručuje dlouhou životnost a umožnuje snadnÚ a hygienickÚ čištěnÝ. Skvěle se hodÝ do každÚ záhrady.

Proti znečištěnÝ zvÝřaty, nebo proti dešti chráni pÝskovište krycÝ plachta z Nylonu. Má gumu pro snadnÚ upevněnÝ na pÝskoviště.

Snadná montáž a demontáž. JednotlivÚ moduly se mohou skládat do sebe, a proto nevyžadujÝ mnoho úložnÚho prostoru.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 800056722
• PÝskovište v modulovÚm provedenÝ s velkou hracÝ plochou. Kryt
• Snadná montáž a demontáž
• pohodlnÚ sezenÝ (dx š): 16,5 x 33 cm
• Rozměry: 140 x 140 x 18 cm
• Věk: od 1 roku

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG pÝskoviště Vario kryt
MOC¹ 1.772 Kč
1.406 Kč