Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Racing - Bike Motorka 56328

BIG Racing - Bike Motorka 56328

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.050 Kč
888 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 162 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A050005

BIG Racing - Bike Motorka 56328
RacingÅMotorkaÅ
ČÝslo vřrobku: 800056328

PerfektnÝ ergonomie a hluboko položenÚ těžiště zajištujÝ u odrážedla maximálnÝ bezpečnost a přinášejÝ malÚmu cyklistovi při jeho rallye bezpečnost v každÚ chvÝli. Velmi vysoká stabilita a odolnost proti převrženÝ je zajištěno dvěmi extra širokřmi koly. DÝky širokřm koncovkám řÝdÝtek může dÝtě odrážedlo bezpečně řÝdit.

ZvláštnÝ vlastnostÝ odrážedla je lehkÚ odpruženÝ, když malř cyklista nasedá. TÝm je zaručen pravř pocit nasedánÝ jako na opravdovou motorku.

ModernÝ, dynamickř design, nejlepšÝ poloha pro zatáčenÝ, - tÝm se vyznačuje novÚ odrážedlo BIG BIKE. Velmi kvalitnÝ, odolnÚ a vřkonnÚ odrážedlo pro děti od 1,5 roku. Během zábavnřch jÝzd po cestách, doma nebo zahradě trÚnuje a rozvÝjÝ malř cyklista zábavnou formou svůj smysl pro rovnováhu!

• Doporučenř věk: Od 1 do 3 let
• Rozměr: 67 x 31 x 45 cm
• Nosnost: 25 kg

Příslušenství

Cena
211 Kč
Cena
530 Kč
Cena
349 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Racing - Bike Motorka 56328
1.050 Kč
888 Kč