Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Šlapací traktor Fendt Dieselross

BIG Šlapací traktor Fendt Dieselross

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.779 Kč
2.599 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 180 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128358

BIG Šlapací traktor Fendt Dieselross
Legendární FENDT-Dieselross jako dětský šlapací traktor.

Oblíbený, nostalgický traktor dle originálního designu FENDT DISELROSS s nastavitelným sedátkem, tažným zařízením, prestižním řetezem a řízením.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800056550
• Rozměry: 85 cm x 46 cm x 56 cm
• Nosnost: 50 kg

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Šlapací traktor Fendt Dieselross
MOC¹ 2.779 Kč
2.599 Kč