Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Speed-Bike

BIG Speed-Bike

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

1.029 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097808

BIG Speed-Bike
New Speed-Bike
ŰÝslo vřrobku: 800056329

S motorkou BIG-Speed-Bike přicházÝ vÝce barvy do světa vozidel. DětskÚ odrážedlo v závodnÝm designu zaujme. LetnÝ barevnř tón v kombinaci s pěknřmi nálepkami v černÚ a oranžovÚ jsou znaky Speed-Bike. Děti od 18 měsÝců mohou tak následovat svÚ ideály.

TakÚ po straně funkčnosti je BIG-Speed-Bike skvělř. Během jÝzdy děti trÚnujÝ rovnováhu a koordinaci. Vřborná ergonomie a hluboce položenÚ těžiště zajištujÝ bezpečnost hračky. Extra široká kola s modernÝmi disky zajištujÝ vysokou stabilitu a předcházÝ převrácenÝ. PomocÝ širokřch držátek je řÝzenÝ hračkou. A aby se děti přitom nepřevrátily, zabudovali vřvojářÝ BIG omezenÝ řÝzenÝ.

BIG-Speed-Bike je vyroben v Německu a je zabalen v atraktivnÝm, pestrÚm kartonu.

Podrobnosti:
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 1.5 roku
• Rozměry: 67 x 31 x 46 cm
• Nosnost: 25 kg

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Speed-Bike
1.029 Kč