BIG Starter pro Nové Bobby Auta

BIG Starter pro Nové Bobby Auta

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

470 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A006520

BIG Starter pro Nové Bobby Auta
Starter pro Nové Bobby Auta
Číslo výrobku: 800056476

Lehko připevnitelné. Při otočení se ozývají zvuky motoru. Starter pro Nové Bobby Auta pasuje do všech odstrkovadel a lehce se připevní pouze pomocí rukou. 3 různé zvuky.

• Baterie (2 x LR44) jsou sočástí balení.
• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 7 x 7 x 7 cm

Příslušenství

Cena
488 Kč
Cena
314 Kč
Cena
447 Kč
Cena
229 Kč
Cena
190 Kč
Cena
245 Kč
Cena
588 Kč
Cena
458 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Starter pro Nové Bobby Auta
470 Kč