BIG Traktor CLAAS

BIG Traktor CLAAS

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

2.890 Kč
2.209 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 681 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145228

BIG Traktor CLAAS
Ve spolupráci s jednou největších firem vyrábějící zemědělské stroje CLAAS vyrobila firma Big tento robusní set.

Sada GM traktorů Claas s přívěsem od Smoby Toys nabídne vše malým farmářům splnit si své sny. Robustní šlapací traktor je vodhný pro děti od 3 let, je vyroben dle originálu a má vynikající jezdící vlastnosti s mnoha možnostmi hraní. Aerodynamická kapot lze snadno otevřít a zafixovat. Pod ní je vidět motor, co vede pod trub traktoru a nálepky jako opravdový motor. Tak si mohou řidiči občas zkusit traktor opravit. Čtyři široká umělohmotná kola a pedály jsou přepravena na tvou jízdu. řízení traktoru je velice snadné a to díky volantu. Volant traktoru je vybaven klasickým klaksonem, takže v případě potřeby může malý šofér na sebe upozornit. Sedačku traktoru BIG lze nastavovat - jednoduchým způsobem ji přisunete blíže nebo dále od volantu a pedálů, nebo ji můžete výškově upravit, čímž se sedačka přizpůsobí velikosti a potřebám dítěte

K traktoru je pomocí jistícího čepu připojena velká vlečka s nosností až 25kg, čímž poskytuje dostatek využitelného prostoru pro přepravu písku či nákupu z obchodu.

GM Traktor Claas s přívěsem od Smoby Toys je vhodný pro děti od tří let, má dokonalou stabilitu. řetězový pohon je bezpečně schovaný, takže je chráněn před prachem a nečistotami, které by se na něj mohli nalepit.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 7600710107
• Rozměry: cm
• Nosnost: 25 kg

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BIG Traktor CLAAS
2.890 Kč
2.209 Kč