BIG Vlajka Wimpy

BIG Vlajka Wimpy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

260 Kč
184 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 76 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A044206

BIG Vlajka Wimpy
BIG Vlajka Wimpy
Číslo výrobku: 800056466

Přišli s nimi jezdci motokár na kalifornských plážích. Pestrá vlajka, která je přimontovaná na dlouhé tyčce, dělá divokou terénní jízdu mezi horami písku bezpečnější.

BIG-WIMPY má stejný efekt, protože díky designu budícímu pozornost je velkým plusem pro bezpečnost malých jezdců. Z dálky viditelná, červená vlaječka s buvolem, se dá snadno upevnit na tažné zařízení každého dětského autíčka od BIG. BIG-WIMPY je 120 cm dlouhé a pár úkony v několika sekundách smontované. Nářadí není potřeba.

• Věkové doporučení: od 1 roku
• Rozměry: 28 x 3,5 x 120 cm

Příslušenství

Cena
574 Kč
Cena
350 Kč
Cena
485 Kč
Cena
447 Kč
Cena
233 Kč
Cena
516 Kč
Cena
539 Kč
Cena
458 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Vlajka Wimpy
260 Kč
184 Kč