Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG Waterplay - dobrodružství v džungli
Momentálně vyprodáno

BIG Waterplay - dobrodružství v džungli

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.417 Kč
1.190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 227 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161215

BIG Waterplay - dobrodružství v džungli
Skvělá zábava na hřišti pro děti. Vydejte se n dobrodružství v džungli.

Vodní dráha se dá snadno smontovat pomocí klipů a těsnění. Palmy, liány a jiné doplnky pomáhají vytvořit malou džungli.

Součástí setu jsou také nebezpečný krokodýl, legrační opice a veselá želva. Zvláštní highligty jsou Lod, vodní letadlo a dvě figurky - hrdina džungle a pilot. Aby vozidla mohli jezdit po vodních cestách bez jakýchkoliv problémů, hra také obsahuje otočnou klikou pro vytvoření extra silného proudu. Díky této hře že se děti učí formou hry, jak vznikají vodní proudy jak mají určený směr a zároven získávají zkušenosti s prvkem vody.

BIG-Waterplay dobrodružství v džungli se skládá z 27 dílů a je určen pro děti od 3 let. BIG-Waterplay dobrodružství v džungli se skládá z 27 dílů a je určen pro děti od 3 let.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 800055134
• Příslušenství: 1 Krokodýl, 1 želva, 1 opice , 2 figurky, 1 vodní letadlo, 1 lod a příslušenství
• Ruční otoční klika pro tvorbu proudění
• Vysoká kvalita
• Rozměry: 94 x 83,2 x 20,5 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.