Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Waterplay - Valencia

BIG Waterplay - Valencia

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BIG Niagara vodnÝ dráha
  • BIG Waterplay - Rotterdam
  • BIG Waterplay - ZábavnÝ park

499 Kč
335 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 164 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A102805

BIG Waterplay - Valencia
Waterplay "Valencia"
ČÝslo vřrobku: 800055105

S BIG-WATERPLAY sbÝrajÝ děti od 3 let prvnÝ zkušenosti se živlem vodou a rozvÝjejÝ formou hry kreativitu a fantazii. Dokonale navrženÚ těsněnÝ umožnuje dokonalou fixaci jednotlivřch kanálů ůplne vototěsně. Set se dá rozšÝřit o různÚ přÝslušenstvÝ. KažkÚ balenÝ obsahuje montážnÝ návod s prÝklady kombincÝ. Set je balenř v barevnÚ krabici s důležitřmi poznámkami o obsahu a aplikacÝ, stejně jako QR kód ,

Podrobnosti
:
• Včetne. 1 x lodička
• Od 3 let

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let Obsahuje malÚ části, kterÚ lze spolknout. HrozÝ nebezpečÝ udušenÝ!

Příslušenství

Cena
155 Kč
Cena
160 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Waterplay - Valencia
499 Kč
335 Kč