Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Waterplay - Wickie "Vzhůru do Grónska"

BIG Waterplay - Wickie "Vzhůru do Grónska"

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.271 Kč
1.169 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097703

BIG Waterplay - Wickie "Vzhůru do Grónska"
Waterplay Wickie "Vzhůru do Grónska"
Űíslo výrobku: 800055127

Se sadou BIG-Waterplay Wickie „Vhůru do Grónska“ vyráží Wickie s otcem na moře. Zlý Sven je následuje ve své tmavé vikingské lodi. Kdo bude první v Grónsku a najde poklad?

Vodní dráha sestává ze 48 dílů. Na dvou obsažených stavebních deskách se dají vystavět vikingský dům i ledová krajina Grónska. Pomocí ruční vodní turbíny se dá vytvořit silné proudění, které pohání obě vikingské lodě. V sadě jsou mimo to 3 figurky Wickie, Halvara a strašlivého Svena. Figurky, desky a díly jsou kompatibilní s díly Duplo.

Se sadou si mohou hrát děti od 3 let. Výborně vyrobená těsnění jsou snadno upevněna bez použití lepida. Kanály jsou uzavřeny tak, že nepropustí vodu. Sada se dá snadno rozšířit jinými vodními dráhami BIG-Waterplay nebo skvělými sadami PlayBIG Bloxx Wickie. Každé balení obsahuje snadno srozumitelný stavební návod.

BIG-Waterplay se vyrábí v Německu. Všechny dráhy mají označení GS od TUeV Rheinland o zkontrolované bezpečnost.

Podrobnosti:
• Rozměry: 138 x 100 cm
• Jiné: Pomocí ruční turbíny se vyrobí proudění
• Věkové doporučení: Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Waterplay - Wickie "Vzhůru do Grónska"
MOC¹ 1.271 Kč
1.169 Kč