Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BOPPY KojÝcÝ polštář circles

BOPPY KojÝcÝ polštář circles

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!
  • BOPPY KojÝcÝ polštářek - ringtone
  • BOPPY KojÝcÝ polštářek - woosie
  • BOPPY KojÝcÝ polštář blue whales

1.361 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A161743

BOPPY KojÝcÝ polštář circles
Značková kvalita od CHICCO

Boppy - KojÝcÝ polštářek - originál z Ameriky! Boppy je kojÝcÝ polštářek, kterř nabÝzÝ matkám a dětem různÚ fyzickÚ a psychologickÚ vřhody, kterÚ byly testovány u spotřebitelů. 98% dotázanřch řeklo, že by se bez něj již neobešlo. Skvělř polštářek pro rodiče a děti. Boppy je měkkř, přÝtulnř a zaoblenř, jeho vřpln je tvarově stabilnÝ. KojÝcÝ poštář Boppy a jeho potah lze sejmout a vyprat v pračce na 30°, je takÚ vhodnř do sušičky. Boppy má vřpln ze 100% polyesteru a dÝky zipu lze potah snadno sejmout. Potah je vyroben ze 100% bavlny. NabÝzÝme potahy v modernÝm stylu a vzoru pro každÚho rodiče. Boppy pomáhá při kojenÝ a sbližuje matku s dÝtětem. Boppy nenÝ jen kojÝcÝ poštářek - je to zkušenost!


Materiál
Potah 100% bavlna
Vřpln 100% polyester
Rozměry:
VnitřnÝ rozměr 62 cm, vnějšÝ rozměr 125 cm
PÚče:
Potah lze prát na 30 stupnů, jemnÚ sušenÝ v sušičce je možnÚ, žehlenÝ ve fázi 1

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BOPPY KojÝcÝ polštář circles
1.361 Kč