❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BOPPY Těhotenský polštář, 3 díly

BOPPY Těhotenský polštář, 3 díly

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.907 Kč
1.326 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 581 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137738

BOPPY Těhotenský polštář, 3 díly
Značková kvalita od CHICCO
Boppy těhotenský polštář nabízí pomoc všem, co si chtějí dopřát odpočinkový a pohodlný spánek, nebo těm, co chtějí relaxovat a uvolnit se v době těhotenství. Modulární a flexibilní design dělá tento polštářek ideální pro různé požadavky těhulek. Obsahuje 3 části, které lze individuálně mezi sebou kombinovat.Boppy těhotenský polštář TOTAL BODY byl vyráběn společně s fyzioterapeuty, aby tělo od hlavy až k patě a hlavně páteř byly podepřené a optimálně odlehčené. Je vyplněn 100% dutým polyesterovým vláknem a potah je vyroben ze 100% bavlny. Je možné ho prát na 30° (jemné praní) a je vhodný do sušičky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BOPPY Těhotenský polštář, 3 díly
MOC¹ 1.907 Kč
1.326 Kč