Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Černý vlak se zlatem Ltd. Edition 2016 33839
Momentálně vyprodáno

BRIO Černý vlak se zlatem Ltd. Edition 2016 33839

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 491 Kč
394 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 97 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172966

BRIO Černý vlak se zlatem Ltd. Edition 2016 33839
Nikomu neřekni, co převážíš ve vagónu s trezorem. Je to zlato, tak na něj dej dobrý pozor. Pečlivě zavři posuvné dveře a zavěs vagón na černou speciální lokomotivu. Neotevírej vagón s trezorem dokud nedojedeš do cíle a nikomu neprozraď tajemství svého nákladu.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33839
 • Od 3 let


 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  459 Kč
  Cena
  589 Kč
  Cena
  645 Kč
  Cena
  641 Kč
  Cena
  759 Kč
  Cena
  290 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.