Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO  Červená lokomotiva na baterie Lola
Momentálně vyprodáno

BRIO Červená lokomotiva na baterie Lola

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BRIO Nákladní lokomotiva na baterii
  • Malá přepravní lokomotiva s baterií BRIO
  • Vlak s lokomotivou na baterii BRIO

687 Kč
589 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 98 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012157

BRIO Červená lokomotiva na baterie Lola
Potřebné jsou 2 baterie AAA 1,5 V (nejsou součástí). Se třemi tlačítky ve tvaru komínů pro jízdu vpřed, vzad, dvěma reflektory a skutečným zvukem parní lokomotivy.

Příslušenství

Cena
1.040 Kč
Cena
190 Kč
Cena
215 Kč
Cena
211 Kč
Cena
209 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.