❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO Dřevěné kostky na třízení 30173

BRIO Dřevěné kostky na třízení 30173

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

499 Kč
399 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 100 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172837

BRIO Dřevěné kostky na třízení 30173
Vyzkoušej to. Když postavíš dřevěný cylindr do jedné z rour, jak se vejdou pak další kousky do obou dalších rour? Nebo postavíš pestrou věž a začneš ještě jedou od začátku tím, že díly složíš jinak? Pedagogická hračka pro podporu motorických schopností a logického myšlení. Hrát si, přemýšlet a učit se.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30173

 • Věk: od 12 měsíců.

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Dřevěné kostky na třízení 30173
  499 Kč
  399 Kč