Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Kočárek na panenky - červený s puntíky

BRIO Kočárek na panenky - červený s puntíky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BRIO Kočárek pro panenky klasik, růžový
  • BRIO Kočárek pro panenky, Klasik - fialový
  • BRIO Kočárek pro panenky Klassik - šedý s puntíky

MOC¹ 2.342 Kč
1.899 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 443 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A090395

BRIO Kočárek na panenky - červený s puntíky
Kočárek na panenky - červený s puntíky
Űíslo výrobku: 24890311

Tento kočárek pro panenky má spoustu funkcí.
Jeho odnímatelná přenosná taška s praktickými popruhy je velmi praktická. Sedačka a opěrka nohou se dají nastavit a materiál se snadno otírá. Rukojet je výškově nastavitelná a dá se proto přizpůsobit věku a výšce dítěte. Tento mnohostranný kočárek výklapnou stříškou, sklád
Rozměry: 77 x 73 cm
Od 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Kočárek na panenky - červený s puntíky
MOC¹ 2.342 Kč
1.899 Kč