Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Kočárek pro panenky Combi  - fialovř včetně přebalovacÝ tašky

BRIO Kočárek pro panenky Combi - fialovř včetně přebalovacÝ tašky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • BRIO Kočárek pro panenky fuchsie, kombi, s přebalovacítaškou 24891392
  • BRIO Kočárek pro panenky Combi červený spřebalovací taškou 24890393

2.290 Kč
2.145 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 145 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107986

BRIO Kočárek pro panenky Combi - fialovř včetně přebalovacÝ tašky
Kočárek pro panenky Combi - fialovř včetně přebalovacÝ tašky
ŰÝslo vřrobku: 24891398

Tento kočárek pro panenky má spoustu funkcÝ.
Mnohostrannř kočárek pro panenky BRIO®Combi s nastavitelnřm sedadlem, nastavitelnou opěrkou nohy a přebalovacÝ taškou. Lehká a stabilnÝ kovová konstrukce. Široká gumová paprsková kola. PomocÝ kloubu nastavitelná rukojet pro různÚ velikosti dětÝ. Vřška rukojeti 53 - 80 cm. DÝky kočárkům pro panenky BRIO bude hranÝ rolÝ ještě autentičnějšÝ. NovÚ kočárky jsou totiž designem a sestavenÝm vyráběny stejně jako opravdovÚ kočárky pro dÝtě od BRIO®, se kterřmi jde maminka na vycházku se sourozencem dÝtěte. NovÚ kočárky pro panenky majÝ stabilnÝ gumová kolečka a robustnÝ korbičku na sezenÝ a leženÝ, kterÚ zajistÝ vřjimečnou stabilitu. TÝm se vřborně hodÝ na vycházku přÝrodou nebo hůře schůdnÚ ulice. NavÝc jsou novÚ kočárky pro holčičky vyráběny ze stejnřch materiálů a se stejnřmi vzory jako kočárky BRIO® jejich maminek.

Podrobnosti:
• Rozměry: celková dÚlka kočárku ca. 70 cm, šÝřka ca. 43 cm
• Vřška rukojeti nastavitelná od ca. 53 do 80 cm
• Od 3 let.

UpozorněnÝ!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Kočárek pro panenky Combi - fialovř včetně přebalovacÝ tašky
2.290 Kč
2.145 Kč