Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Kočárek pro panenky Combi - šedý s puntíky

BRIO Kočárek pro panenky Combi - šedý s puntíky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 2.727 Kč
1.980 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 747 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128771

BRIO Kočárek pro panenky Combi - šedý s puntíky
Někdy si chce panenka lehnout a spát. Pak si chce sednout a pozorovat okolí. Nebo spát v sedě. Pak si lehnout a pozorovat okolí. Bez ohledu na stáří panenky nebo co chce právě dělat, tento kočárek se přizpůsobí. Jeho odnímatelná přenosná korbička s praktickým úchopem z něj dělají mnohostranný kočárek. Sedačka a opěrka nohou jsou nastavitelné a všechny svrchní plochy se dají snadno omýt. Rukojeť je výškově nastavitelná a dá se přizpůsobit věku a výšce dítěte. Tento mnohostranný kočárek s výklapnou stříškou, skládací konstrukcí, postranními kapsami a prostorným nákupním košem každý ocení.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 24891359
• Sedačka a opěrka nohou jsou nastavitelné
• Všechny vnější plochy se dají snadno omýt
• Rukojeť výškově nastavitelná
• Vyklápěcí stříška
• Skládací konstrukce
• Postranní kapsy a prostorný nákupní koš

Pozor!
Některé části tohoto kočárku pro panenky musí být namontovány dospělou osobou.

Příslušenství

Cena
299 Kč
Cena
405 Kč
Cena
299 Kč
Cena
989 Kč
Cena
299 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Kočárek pro panenky Combi - šedý s puntíky
MOC¹ 2.727 Kč
1.980 Kč