Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Lokomotiva na baterie Modrý Oskar s ovládáním pomocí App 33863

BRIO Lokomotiva na baterie Modrý Oskar s ovládáním pomocí App 33863

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.364 Kč
1.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 274 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A173028

BRIO Lokomotiva na baterie Modrý Oskar s ovládáním pomocí App 33863
Tato lokomotiva je něco zcela výjimečného. Objev, jaká se to zábava ji ovládat tabletem nebo Smartphonem. Zapni světla a siréru, zkontroluj stav nádrže a přidej plyn. Můžeš ale také použít tlačítko na střeše a uvést lokomotivu do pohybu nebo ji zastavit i bez užití App.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33863
 • Baterie: 2 x AA (nejsou součástí)
 • Od 3 let.


 • Upozornění!
  Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

  Důležité!
  Baterie by měly být vyměňovány jen dospělými. Používejte jen baterie stejného typu. Nepokoušejte se dobíjet baterie, které nejsou nabíjecí. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dohledu dospělého. Nikdy nepoužívat různé typy baterií. Nemíchat staré a nové baterie. Baterie vkládat se správnou polaritou. Vybité baterie prosím hned z hračky vyndat. Svorky nesmí být zkratovány. Pokud se hračka po delší dobu nepoužívá, vždy prosím baterie vytáhnout. Vybité baterie a vyřazené elektrické a elektronické výrobky odevzdat na patřičném sběrném místě. Tyto výrobky nesmí být vyhozeny do domácího odpadu. Hračku chránit před vlhkem a mokrem.

  Příslušenství

  Cena
  314 Kč
  Cena
  415 Kč
  Cena
  558 Kč
  Cena
  299 Kč
  Cena
  721 Kč
  Cena
  349 Kč
  Cena
  610 Kč
  Cena
  569 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Lokomotiva na baterie Modrý Oskar s ovládáním pomocí App 33863
  MOC¹ 1.364 Kč
  1.090 Kč