Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Lokomotiva na překládání dřeva 33809

BRIO Lokomotiva na překládání dřeva 33809

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 300 Kč
215 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 85 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172948

BRIO Lokomotiva na překládání dřeva 33809
Jsi strojvůdce na této překládací lokomotivě. Přivezeš dřevo a naložíš ho. Když leží dřevo nalevo, otočíš zelený horní díl se zvedacím ramenem doleva a zvedneš dřevo pomocí magnetu. Když leží napravo, otočíš napravo. Pokud leží za tebou, otočíš se jednou kolem dokola. Ty jsi strojvůdce a víš přesně, jak to funguje.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33809
 • Věk: od 3 let.


 • Příslušenství

  Cena
  744 Kč
  Cena
  465 Kč
  Cena
  1.185 Kč
  Cena
  229 Kč
  Cena
  309 Kč
  Cena
  215 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Lokomotiva na překládání dřeva 33809
  MOC¹ 300 Kč
  215 Kč