Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Magnetické zvířecí kostky 30445

BRIO Magnetické zvířecí kostky 30445

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 11 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 183 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A173018

BRIO Magnetické zvířecí kostky 30445
Podívej. Tři pěkná zvířata v zářivých barvách. Sestav magnetická zvířata nebo je kombinuj a vytvoř vlastní fantastická zvířata. Magnetky jsou magické. Podívej se, co se stane, když otočíš hlavou.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30445

 • Věk: od 12 měsíců.

 • Příslušenství

  Cena
  289 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Magnetické zvířecí kostky 30445
  MOC¹ 682 Kč
  499 Kč