Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Magnetický dřevěný vlak 30245

BRIO Magnetický dřevěný vlak 30245

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
569 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 249 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172829

BRIO Magnetický dřevěný vlak 30245
Sestav si svůj vlastní vlak - pokaždé jinak. Vyměň pestré dřevěné kostky a už máš svůj nový vlak. To je naprosto jednoduché, protože v kostkách jsou magnetky. Nechej svou fantazii rozhodnout, jak má vlak vypadat. A pak vyjeď. Železnice na to nepotřebuješ.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30245
 • Od 12 měsíců.
 • Příslušenství

  Cena
  599 Kč
  Cena
  365 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Magnetický dřevěný vlak 30245
  MOC¹ 818 Kč
  569 Kč