❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO Moje 1 BRIO Dráha - sada

BRIO Moje 1 BRIO Dráha - sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • BRIO Má první vláčkodráha s lokomotivou na baterii 33710

MOC¹ 1.112 Kč
1.072 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128672

BRIO Moje 1 BRIO Dráha - sada
Vhodná sada pro začátečníky s kolejemi a mosty Barevný vláček s chytrými propojovacími magnetkami, které je možné zapřáhnout v každém směru. Perfektní sada pro začátečníky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku: 33727
• Od 18 měsíců

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 18 měsíců.

Příslušenství

Cena
381 Kč
Cena
368 Kč
Cena
454 Kč
Cena
408 Kč
Cena
273 Kč
Cena
183 Kč
Cena
398 Kč
Cena
728 Kč
Cena
401 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Moje 1 BRIO Dráha - sada
MOC¹ 1.112 Kč
1.072 Kč